AT0402BRD07330RL
MFR.Part #
AT0402BRD07330RL
JLCPCB Part #
C2838711
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS