AT0402BRD0720KL
MFR.Part #
AT0402BRD0720KL
JLCPCB Part #
C850883
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS