AT0402BRD071K65L
MFR.Part #
AT0402BRD071K65L
JLCPCB Part #
C850871
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS