AT0402BRD0719K6L
MFR.Part #
AT0402BRD0719K6L
JLCPCB Part #
C850848
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS