AT0402BRD07162RL
MFR.Part #
AT0402BRD07162RL
JLCPCB Part #
C850824
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS