AT0402BRD0715RL
MFR.Part #
AT0402BRD0715RL
JLCPCB Part #
C850823
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS