AT0402BRD0712R4L
MFR.Part #
AT0402BRD0712R4L
JLCPCB Part #
C850795
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS