AT0402BRD0711KL
MFR.Part #
AT0402BRD0711KL
JLCPCB Part #
C850783
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS