AT0402BRD0711K3L
MFR.Part #
AT0402BRD0711K3L
JLCPCB Part #
C850780
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS