AT0402BRD07110RL
MFR.Part #
AT0402BRD07110RL
JLCPCB Part #
C850776
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS