AT0402BRD07100RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0402BRD07100RL
JLCPCB Part #
C850765
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS