AR1206JR-0722RL
MFR.Part #
AR1206JR-0722RL
JLCPCB Part #
C4005538
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS