AR1206JR-071K2L
MFR.Part #
AR1206JR-071K2L
JLCPCB Part #
C3937139
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS