AR1206JR-0710KL
MFR.Part #
AR1206JR-0710KL
JLCPCB Part #
C4346016
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS