AR1206FR-0790R9L
MFR.Part #
AR1206FR-0790R9L
JLCPCB Part #
C855558
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS