AR1206FR-0751RL
MFR.Part #
AR1206FR-0751RL
JLCPCB Part #
C855542
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS