AR1206FR-0751KL
MFR.Part #
AR1206FR-0751KL
JLCPCB Part #
C5589852
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS