AR1206FR-0749K9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR1206FR-0749K9L
JLCPCB Part #
C855536
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS