AR1206FR-0748R7L
MFR.Part #
AR1206FR-0748R7L
JLCPCB Part #
C855534
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS