AR1206FR-073K24L
MFR.Part #
AR1206FR-073K24L
JLCPCB Part #
C6466457
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS