AR1206FR-07220KL
MFR.Part #
AR1206FR-07220KL
JLCPCB Part #
C855503
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS