AR0805JR-07910RL
MFR.Part #
AR0805JR-07910RL
JLCPCB Part #
C6124996
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS