AR0805JR-074K7L
MFR.Part #
AR0805JR-074K7L
JLCPCB Part #
C6125521
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS