AR0805JR-0747KL
MFR.Part #
AR0805JR-0747KL
JLCPCB Part #
C5589798
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS