AR0805JR-0722KL
MFR.Part #
AR0805JR-0722KL
JLCPCB Part #
C5948298
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS