AR0805JR-07100RL
MFR.Part #
AR0805JR-07100RL
JLCPCB Part #
C4115982
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS