AR0805FR-079R76L
MFR.Part #
AR0805FR-079R76L
JLCPCB Part #
C3998534
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS