AR0805FR-079M76L
MFR.Part #
AR0805FR-079M76L
JLCPCB Part #
C3913012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS