AR0805FR-079M31L
MFR.Part #
AR0805FR-079M31L
JLCPCB Part #
C4130579
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS