AR0805FR-079M09L
MFR.Part #
AR0805FR-079M09L
JLCPCB Part #
C4001521
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS