AR0805FR-07976KL
MFR.Part #
AR0805FR-07976KL
JLCPCB Part #
C3922994
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS