AR0805FR-07866KL
MFR.Part #
AR0805FR-07866KL
JLCPCB Part #
C4187924
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS