AR0805FR-0782R5L
MFR.Part #
AR0805FR-0782R5L
JLCPCB Part #
C4309424
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS