AR0805FR-07825KL
MFR.Part #
AR0805FR-07825KL
JLCPCB Part #
C4273916
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS