AR0805FR-0771K5L
MFR.Part #
AR0805FR-0771K5L
JLCPCB Part #
C3938556
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS