AR0805FR-076R98L
MFR.Part #
AR0805FR-076R98L
JLCPCB Part #
C4327973
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.98Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS