AR0805FR-076R81L
MFR.Part #
AR0805FR-076R81L
JLCPCB Part #
C4088091
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS