AR0805FR-076R19L
MFR.Part #
AR0805FR-076R19L
JLCPCB Part #
C4292508
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.19Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS