AR0805FR-0768R1L
MFR.Part #
AR0805FR-0768R1L
JLCPCB Part #
C4118459
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS