AR0805FR-07665KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR0805FR-07665KL
JLCPCB Part #
C3956299
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS