AR0805FR-07649RL
MFR.Part #
AR0805FR-07649RL
JLCPCB Part #
C4289037
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS