AR0805FR-0763K4L
MFR.Part #
AR0805FR-0763K4L
JLCPCB Part #
C4325786
Description
-55℃~+155℃ 125mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS