AR0805FR-075R11L
MFR.Part #
AR0805FR-075R11L
JLCPCB Part #
C3916374
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS