AR0805FR-075M62L
MFR.Part #
AR0805FR-075M62L
JLCPCB Part #
C4041662
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.62MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS