AR0805FR-075K76L
MFR.Part #
AR0805FR-075K76L
JLCPCB Part #
C3919718
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS