AR0805FR-0759RL
MFR.Part #
AR0805FR-0759RL
JLCPCB Part #
C3946073
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS