AR0805FR-0759KL
MFR.Part #
AR0805FR-0759KL
JLCPCB Part #
C4251946
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS