AR0805FR-0752R3L
MFR.Part #
AR0805FR-0752R3L
JLCPCB Part #
C4036589
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS