AR0805FR-0751RL
MFR.Part #
AR0805FR-0751RL
JLCPCB Part #
C4106816
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS