AR0805FR-074M12L
MFR.Part #
AR0805FR-074M12L
JLCPCB Part #
C4094172
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS